Вітання голови районної ради Тетяни Верховської та першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Трохименка з Днем місцевого самоврядування

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати рад, активісти самоврядних органів!
Від усієї душі вітаємо вас з Днем місцевого самоврядування!
З кожним роком зростає роль місцевих громад у системі державного управління. Саме через органи самоврядування громадяни реалізують своє право брати участь у вирішенні питань місцевого значення, відстоювати інтереси своєї територіальної громади.
Побудова дієвого громадянського суспільства неможлива без людей активної життєвої та громадянської позиції, лідерів територіальних громад, здатних вирішувати важливі соціально-економічні та громадсько-політичні питання.
Усім причетним до цього свята хочеться подякувати за важку, не завжди вдячну і зовні непомітну працю та побажати міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди, добра. Нехай ваша професійність та досвід,а також творче ставлення до виконання своїх обов’язків сприяють розбудові та розвитку Великолепетищини!

Голова районної ради        Т. О. Верховська
Перший заступник голови районної державної адміністрації           О. В. Трохименко