Вітання голови районної ради Тетяни Верховської та першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Трохименка з наступаючим Новим роком

Дорогі мешканці Великолепетищини!
Щиросердно вітаємо вас з наступаючим Новим роком!
У новорічну ніч ми всі поринаємо в добре знайому з дитинства казку та нові мрії. Щоразу в його очікуванні у наших містах та селах, рідних  домівках, наших душах поселяються добро та затишок, у найстатечнішій людині прокидається малюк, який очікує на диво, а в мерехтінні ялинкових гірлянд та іграшок наші серця наповнює віковічне щире прагнення змінити світ на краще.
Бажаємо, щоб кожен день був наповнений міцним здоров’ям, відчуттям щасливої долі, душевного спокою та наснаги. Тож нехай чарівні зимові свята подарують вам радісний настрій, приємні зустрічі та здійснення найзаповітніших мрій. І хай новий рік стане для всіх нас роком добрих змін. Бажаємо вам, щоб свята були радісними, а рік новий – багатим на успіхи. Щедрою на здобутки нехай буде життєва дорога, а в родині завжди панують злагода, любов і достаток. Здоров’я, натхнення та Божого благословення вам і вашим рідним!
Веселих вам свят! З Новим Роком!

Голова районної ради        Т. О. Верховська

Перший заступник голови районної державної адміністрації           О. В. Трохименко