Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

З 25 листопада по 10 грудня щорічно на  території району проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Метою акції є привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім'ї та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.
Великолепетиський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді активно долучився до проведення акції, адже на обліку центру перебувають сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах у зв’язку із ризиком вчинення насильства в сім’ї. Особлива увага під час її проведення приділялася питанню домашнього насилля.
У рамках акції спеціалістами Центру проведено групові інформаційно-просвітницькі заходи: лекції з елементами тренінгу на теми «Як розпізнати насильство в сім’ї?», «Насильство…твій макіяж не приховає», лекторії – «Б'є - значить любить», анкетування «Поширення насильства серед підлітків» з учнівською молоддю, підобліковими районного відділу кримінально-виконавчої інспекції, громадянами, які перебувають на обліку районного центру зайнятості. Для загального населення району було проведено вуличну акцію «Не мовчи. Зупинимо насильство разом».
Під час проведення заходів було розповсюджено інформаційно-просвітницький матеріал: плакати «Стоп насильству над дітьми», буклети «Що таке насильство та недбале ставлення до дітей?», листівки «Зупини насильство – обери щасливе майбутнє».

Таксон: