Єдиний скарб у тебе – рідна мова

«Єдиний скарб у тебе – рідна мова.
Заклятий для сусіднього хижацтва.
Вона твого життя міцна основа,
Певніша над усі скарби й багатства"
П. Куліш
6 листопада 1997 року було підписано Указ Президента України, у якому говориться: «На підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливості ролі української мови в консолідації суспільства постановляю: “Установити в Україні День української писемності та мови, який відзначати щорічно 9 листопада в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора Літописця».

Любити, шанувати і плекати рідну мову – святий обов’язок кожного українця. А надто сьогодні, в такі неспокійні часи для нашої держави. Щороку, 9 листопада Україна відзначає чудове свято – День української писемності та мови. Саме в цей день колективом комунального закладу «Великолепетиська центральна районна бібліотека ім. О. М. Семашка» було запропоновано прослухати літературний екскурс в історію виникнення нашої писемності та мови «Бо вона в нас одна – древня і могутня», під час якого читачі мали змогу ознайомитися з друкованими матеріалами про розвиток української мови «Мова – це доля народу» та перевірити свої знання, розгадавши кросворд «Рідна мова – це держави основа».