З 1 по 28 лютого - конкурс «Підтримай Вікімандри українською»

Громадська організація
«Вікімедіа Україна»
ua. wikimedia.org
«Вікімандри»
uk.wikivoyage.org
 
З 1 по 28 лютого триватиме конкурс «Підтримай Вікімандри українською», мета якого — наповнення інформацією вільного ілюстрованого онлайн путівника довідковою інформацією про подорожі українською та іншими мовами.
Вікімандри — один з проектів фонду Вікімедіа, найвідомішим проектом якого є всесвітньо відома вільна енциклопедія Вікіпедія.
У конкурсі можуть взяти участь усі охочі. Завдання конкурсантів — створювати нові та покращувати статті у Вікімандрах українською мовою, а також створювати нові статті про Україну у Вікімандрах іноземними мовами. Учасники мають бути зареєстрованими у Вікіпроектах (зробити це можна за посиланням у правому верхньому куті).
Призовий фонд конкурсу становить 16 тисяч гривень. Головний приз — туристична поїздка в межах України. 2-10 місця у загальному заліку — сертифікати в онлайн-магазинах на туристичне, велосипедне приладдя тощо.

Організатори конкурсу вважають, що проведення конкурсу «Підтримай Вікімандри українською» дасть можливість поділитися своїми враженнями з мандрівниками та підготуватися до нових мандрівок, а головне — створити якісний контент про куточки України й одночасно доповнити вільний путівник українською  мовою й одночасно доповнити вільний путівник українською  мовою.
Детальніше із регламентом конкурсу можна ознайомитися за лінком : uk.wikivoyage.org/wiki/Вікімандри:Конкурс_ «Підтримай Вікімандри_українською» .
Приклади оформлення статей про міста, маршрути, аеропорти: uk.wikivoyage.org/wiki/На_Говерлу_і_Прутецькі_водоспади , uk.wikivoyage.org/wiki/Київ , uk.wikivoyage.org/wiki/Мехіко_(аеропорт) .
Перед написанням статті необхідно ознайомитись з матеріалами на сторінці: uk.wikivoyage.org/wiki/Вікімандри: Довідка .
З пропозиціями щодо співпраці та запитаннями звертатися до організаційного комітету конкусу: wmua-staff @ wikimedia.org.ua .
 
Прес-служба «Вікімедіа Україна»