Заходи спрямовані на боротьбу з туберкульозом

З 18 по 25 березня поточного року спеціалістами районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді у рамках місячника боротьби з туберкульозом, проведено лекційну роботу з уразливими категоріями громадян, а саме з безробітними. Заходи проводилися у районному центрі зайнятості, та у Рубанівській та Малолепетиській сільських радах. Головний засіб боротьби з туберкульозом є — профілактика. Дорослим необхідно знати про необхідність щорічного ФГ-обстеження, та дотримання графіку щеплень для дітей. Саме про це розповідали фахівці з соціальної роботи.
Громадянам було запропоновано перегляд та обговорення документального відеофільму «Подорож (туберкульоз)».

Загалом спільною груповою роботою фахівців з соціальної роботи, соціальних працівників та лікаря-фтизіатра центральної районної лікарні, на території  району було охоплено 180 безробітніх громадян.

Таксон: