Заступник голови Великолепетиської районної державної адміністрації

Бойко Ігор Григорович
 
Працює
 
Заступник голови Великолепетиської районної державної адміністрації
 
 
 
Громадянство
 
громадянин України з грудня 1991 року
 
 
 
Число, місяць і рік народження
 
08.08.1969
 
 
 
Місце народження
 
УРСР, м. Харків
 
 
 
Освіта
 
Повна вища, 1990, Орджонікідзівське вище військове Червонознаменне училище ім. С. М. Кірова МВС, спеціальність – «Командна тактична мотострілкових військ»
 
 
 
Науковий ступінь, вчене звання
 
не має
 
 
 
Володіння мовами
 
українською та російською володіє вільно, англійською – читає і перекладає зі словником
 
 
 
Нагороди, почесні звання
 
не має
 
 
 
Прийняття присяги державного службовця
 
 
16.02.2000
 
 
 
Ранг державного службовця
 
9 ранг (25.04.2016)
 
 
 
Загальний стаж роботи
 
26 років 06 місяців 11 днів
 
 
 
Стаж державної служби
 
24 років 09 місяців 15 днів
 
 
 
Депутат ради
 
не обирався
 
 
 
Стягнення
 
не має
ТРУДОВА ДІЯЛЬНІСТЬ
 
 
01.08.1986 — 01.11.1997
служба у Збройних Силах
 
 
27.05.1999 — 28.09.1999
 
Стрілець в команді воєнізованої охорони Великолепетиського елеватора
 
 
16.02.2000 — 29.07.2003
керівник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Великолепетиської районної державної адміністрації
 
 
21.11.2003 — 14.04.2005
пожежний ППЧ № 13 по охороні смт Велика Лепетиха
 
 
15.04.2005 — 29.08.2014
Начальник Великолепетиського районного відділу ГУМНС України у Великолепетиському районі
 
 
23.03.2015 — 07.12.2015
Проходження військової служби за призовом під час мобілізації
 
 
25.04.2016 – т/ч
Заступник голови Великолепетиської районної державної адміністрації