ЗАВЖДИ ПРОТИ ПРОЯВІВ БЮДЖЕТНОЇ КОРУПЦІЇ

Шановні громадяни! Звертайтеся на «телефон довіри» органів Державної фінансової інспекції в Херсонській області за номером у місті Херсоні (0-552) 26-36-28. Державна фінансова інспекція в Херсонській області взаємодіє з органами влади, контролюючими і правоохоронними органами заради спільного протистояння проявам корупції серед розпорядників бюджетних коштів, керівників бюджетних установ, підприємств і організацій. Повідомляйте про те, що вам відомо про деяких посадовців, котрі виконують посадові обов’язки недобросовісно, з нехтуванням вимог чинного законодавства, коли окремі чиновники з порушеннями використовують кошти, адже вони створюють підґрунтя для виникнення проявів бюджетної корупції. Зусиллями фахівців Державної фінансової інспекції, в межах наданих повноважень, прискіпливо відстежуються фінансові операції у бюджетній сфері.  Ретельний державний фінансовий контроль на підконтрольних об’єктах триває. Фінінспектори виявили порушень дисципліни в освітніх установах та закладах  Херсонщини майже на півмільйона гривень. Фахівці Державної фінансової інспекції в Херсонській області, під час ревізії  фінансово-господарської діяльності 8 підконтрольних об’єктів, підпорядкованих Централізованій бухгалтерії по обслуговуванню закладів та установ освіти Херсонської області, виявили порушень на 474,72 тис. грн. за період з 01.01.2012  по 01.05.2016 рік. Так, Херсонська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Херсонської обласної ради частину асигнувань, виділених і профінансованих відповідно до кошторисів на матеріальне забезпечення вихованців, які потребують соціальної підтримки, фактично використала на інші господарські потреби (запчастини, килимові покриття та інше) закладу на загальну суму 68,43 тис. грн. Група централізованого господарського обслуговування навчальних закладів та установ освіти Херсонської області (далі – Група) списала палива під час поїздок працівників поза місцем їх постійної роботи, без документального підтвердження мети відряджень з основною діяльністю установи, на загальну суму 98,13 тис. грн. Окрім того, двом сумісникам Групи необґрунтовано нараховано та сплачено  зарплату за сумісництвом понад нормативи, визначені чинним законодавством, на загальну суму 68,85 тис. грн. Всупереч вимогам Бюджетного кодексу, за рахунок бюджетних коштів покриті видатки за послуги, спожиті двома орендарями, на утримання орендованого майна (видатки з охорони) на загальну суму 28,54 тис. грн. Причому установа не забезпечила нарахування та стягнення оплати за охорону орендованого майна. За бюджетні правопорушення та порушення порядку організації і ведення бухгалтерського обліку на посадових осіб складено 3 протоколи про адміністративне правопорушення. Керівнику установи направлені вимоги по усуненню виявлених порушень та притягненню винних осіб до відповідальності. Про результати ревізії поінформовано правоохоронний орган та вищестоящу установу.

Прес-служба Держфінінспекції в Херсонській області

Категорія ради та інші органи: