Звернення голови районної ради Тетяни Верховської та першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Трохименка з нагоди Дня пам’яті героїв Крут

Дорогі мешканці Великолепетищини!
Сьогодні, 29 січня 2018 року, Україна  відзначає 100-річчя бою під Крутами, що для українського народу став символом героїзму та самопожертви юних курсантів, які твердо вірили у  світле майбутнє нашої держави.
В тих страшних подіях переплелися гіркий біль втрати та почуття гордості за свою націю, яка плекає справжніх героїв. 300 хоробрих юнаків підтвердили, що український патріотичний дух – незламний, й свідомо пішли назустріч смерті.
Тож, дорогі односельці, вклонімося низько перед пам’яттю юних героїв - курсантів, які  віддали своє життя у бою під Крутами.
Нині ми з Вами маємо живий приклад, коли  молоді звитяжці нашого покоління, неухильно дотримуючись присяги на вірність народові України, гідно протистоять російській агресії, відстоюючи для нас свободу та право будувати своє життя.
Щиро бажаємо усім нам наснаги, аби гідно витримати іспит на побудову нашої могутньої демократичної держави європейського зразка, безмежної любові до України та палкого прагнення зробити її сильною і могутньою, рівняючись саме на  таких справжніх героїв!
Нам усім - віри у перемогу, віри у власні сили, віри – в Україну!
Вічна пам’ять Героям Крут!
Слава Україні!

Голова районної ради        Т. О. Верховська

Перший заступник голови районної державної адміністрації           О. В. Трохименко