ЗВІТИ щодо задоволення запитів на інформацію

У період з травня 2011 року по 01 липня 2012 року до Великолепетиської районної ради не надійшло жодного запиту на надання публічної інформації.
Звіти у 2012 році

Звіт за серпень
У серпні до Великолепетиської районної ради не надійшло жодного запиту на надання публічної інформації.

Звіт за вересень
У вересні до Великолепетиської районної ради не надійшло жодного запиту на надання публічної інформації.

Звіт за жовтень
У жовтні до Великолепетиської районної ради не надійшло жодного запиту на надання публічної інформації.

Звіт за листопад
У листопаді до Великолепетиської районної ради не надійшло жодного запиту на надання публічної інформації.

Звіт за грудень
У грудні до Великолепетиської районної ради не надійшло жодного запиту на надання публічної інформації.

Звіти у 2013 році

Звіт за січень
У січні до Великолепетиської районної ради не надійшло жодного запиту на надання публічної інформації.