1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Проблема епідемії ВІЛ/СНІДу продовжує залишатись актуальною і в Україні, й у світі. Як не прикро, але Україна займає одне з перших місць у Європі за темпами розповсюдження ВІЛ-інфекції. За неофіційними даними, сьогодні в Україні ВІЛ-інфікованими є понад 1 % населення країни.
Отже, 27 листопада 2018 року бібліотекарем комунального закладу «Великолепетиська центральна районна бібліотека ім. О. М. Семашка» Оленою Бровченко спільно з шкільним бібліотекарем Великолепетиського опорного закладу ЗСО І-ІІІ ступенів Галиною Кубатко для учнів 8-б класу проведено годину спілкування до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом «СНІД – чума ХХ століття», який відзначається щороку 1 грудня в рамках акції «16 днів без насильства».  
Протягом години бібліотекарі ознайомили учнів з історією цього захворювання, звернувши увагу на глобальну проблему не тільки нашої держави, а й усього людства. Учасники заходу були проінформовані про основні симптоми ВІЛ/СНІД, як він передається. Отримали поради, що допоможуть їм звести можливість зараження до мінімуму. Разом розібрали декілька вправ таких, як «Ситуації, в яких ми ризикуємо» та склали «пам’ятки безпеки».

Категорії статті РДА: