18 травня – Міжнародний день музеїв

Шановні працівники музеїв!
Щиро вітаю вас із професійним святом!
Ваша щоденна праця сприяє примноженню та збереженню культурної спадщини, духовних надбань. Ваша висока і благородна місія – відновити втрачене та передати неоціненні здобутки майбутнім поколінням.
Висловлюємо вам, шановні працівники музеїв, сердечну вдячність за натхненну працю й вірність професії, за те, що поєднуєте минуле, сьогодення й майбутнє, виховуєте почуття прекрасного, повагу до народних традицій і любов до національного мистецтва.

Щиро бажаю невичерпної енергії, вдалих пошуків, цікавих знахідок, благополуччя і достатку, здоров’я та щастя, непохитної віри в завтрашній день!

Голова районної державної адміністрації                                                                      Є. О. Холодар