Розпорядження голови райдержадміністрації 2012 рік

Про затвердження положення архівного сектору районної державної адміністрації

УКРАЇНА
ВЕЛИКОЛЕПЕТИСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ    
 
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної державної адміністрації
29.12.2012      № 785
 
 
   У зв’язку зі змінами у структурі районної державної адміністрації, з метою упорядкування та вдосконалення роботи архівного сектору районної державної адміністрації, керуючись частинами першою та другою статті 5, статтею 6, пунктом 1 частини першої статті 39 та частиною першою статті 41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”:
  1. Затвердити положення про — архівний сектор районної державної адміністрації(додається).
2. Завідуючому архівного  сектору районної державної адміністрації   (Потапова С.Ф.) у термін до 04 січня 2013  року переглянути посадову інструкцію головного спеціаліста сектору, при необхідності внести зміни згідно з вимогами Довідника типових професійно-кваліфікаційних характеристик посад державних службовців, затвердженого наказом Головного управління державної служби України від 01 вересня 1999 року № 65.
3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника
голови районної державної адміністрації Мошенця В. Г.

Про проект регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Великолепетиському районі на 2013 – 2014 роки

УКРАЇНА
ВЕЛИКОЛЕПЕТИСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ  
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної державної адміністрації
 
 
 
  20.12.2012  №  766
 
 
На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від  24 вересня 2012 року № 711 “Про розроблення проекту регіональної програми розвитку малого та середнього підприємництва в Херсонській області на   2013 – 2014 роки”, відповідно до Закону України “Про державну підтримку малого підприємництва”, керуючись статтею 6, пунктом 4 частини першої статті 13, пунктом 5 статті 19, частиною четвертою статті 34, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:
1. Схвалити проект регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Великолепетиському районі на 2013 – 2014 роки (додається) та винести його на розгляд чергової сесії районної ради.
2. Розпорядження голови районної державної адміністрації від 20 жовтня 2010 року № 480 “Про проект регіональної програми розвитку малого підприємництва району на 2011 – 2012 роки” визнати таким, що втратило чинність, крім пункту 2.
3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Про затвердження кадрового резерву на посади керівників та спеціалістів апарату районної державної адміністрації та її структурних підрозділів на 2013 рік

УКРАЇНА
ВЕЛИКОЛЕПЕТИСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ    
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної державної адміністрації
 
 
    29.12.2012   № 784
 
 
Відповідно до статті 28 Закону України “Про державну службу” та постанов Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2001 року № 199 “Про затвердження Положення про формування кадрового резерву для державної служби”, від 27 квітня 2004 року № 525 “Про внесення змін до Положення про формування кадрового резерву для державної служби”, керуючись статтею 6, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”:
1. Затвердити кадровий резерв на посади начальників відділів, завідуючих секторів та спеціалістів апарату районної державної адміністрації, керівників    її структурних підрозділів на 2013 рік згідно зі списком, що додається.
2. Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації забезпечити проведення стажування осіб, зарахованих до кадрового резерву,  і узагальнені матеріали роботи з кадровим резервом надати відділу організаційно-кадрової роботи апарату районної державної адміністрації та пропозиції щодо зарахування до кадрового резерву на посади начальників управлінь, відділів  та секторів районної державної адміністрації на 2014 рік до 15 грудня 2013 року.
3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 30 грудня 2011 року № 766 “Про затвердження кадрового резерву на посади начальників відділів та спеціалістів апарату районної державної адміністрації та її структурних підрозділів на 2012 рік”, крім пункту 3.
4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Карпенко Л. В.

Про затвердження кадрового резерву на посади заступників голови та керівника апарату районної державної адміністрації на 2013 рік

УКРАЇНА
ВЕЛИКОЛЕПЕТИСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ   
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної державної адміністрації
 
 
 
29.12.2012  № 783
 
Відповідно до статті 28 Закону України “Про державну службу”   та постанов Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2001 року № 199 “Про затвердження Положення про формування кадрового резерву для державної служби”, від 27 квітня 2004 року № 525 “Про внесення змін до Положення про формування кадрового резерву для державної служби”, керуючись статтею 6, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”:
1. Затвердити кадровий резерв на посади заступників голови та керівника апарату районної державної адміністрації на 2013 рік згідно зі списком, що додається.
2. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 30 грудня 2011 року № 765 “Про затвердження кадрового резерву на посади заступників голови та керівника апарату районної державної адміністрації на 2012 рік”, крім пункту 2.
3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Карпенко Л. В.

Про надання дозволу на проведення санітарно-оздоровчих заходів у полезахисних лісосмугах на території Великолепетиського району

УКРАЇНА
ВЕЛИКОЛЕПЕТИСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ   
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної державної адміністрації
 
 
 
29.12.2012  № 782
 
 
Розглянувши заяви голови ФГ “Руслан”, жителів с. Князе-Григорівка: Копил Олени Анатоліївни, Дремлюженко В’ячеслава Володимировича, Кондрашова Юрія Вікторовича, Бєлохвоста Володимира Борисовича, Якубовської Наталії Іванівни, Карпука Сергія Миколайовича, Осіпкова Миколи Івановича, Кожемякіної Олени Анатоліївни, Коржа Леоніда Анатолійовича, Кипри Марини Сергіївни, Страха Віктора Володимировича, Звонарьової Клавдії Павлівни, жителів смт Велика Лепетиха: Прядка Володимира Васильовича, Кононенка Миколи Івановича, Бояркіна Олександра Олександровича, Погосяна Степана Вараздатовича (територія Малолепетиської сільської ради) (додаються), акт проведення обстеження полезахисних лісосмуг, розташованих на території Великолепетиської селищної ради, Князегригорівської, Малолепетиської сільських рад від 27 грудня 2012 року № 13 (додається), керуючись статтею 6, пунктом 7 частини першої статті 13, пунктом 3 статті 16, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, частиною 1 статті 35 Закону України “Про охорону земель”:
1. Надати дозвіл ФГ “Руслан” провести вирубку порослі у внутрішньогосподарській зрошувальній мережі та збирати хмиз в полезахисних лісосмугах, що межують із землями господарства.

Про положення про відділ освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації

УКРАЇНА
ВЕЛИКОЛЕПЕТИСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ  
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної державної адміністрації
 
 
29.12.2012  № 780
 
 
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2012 року  № 887 «Про затвердження Типового положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації», на виконання розпорядження голови районної державної адміністрації  від 02 листопада 2012 року № 621 «Про упорядкування структури апарату та структурних підрозділів районної державної адміністрації», керуючись статтею 6, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:
1. Затвердити положення про відділ освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації (додається).
2. Начальнику відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації (Періг А. І.) у термін до 10 січня 2013 року затвердити посадові інструкції спеціалістів.

Про оголошення конкурсу

УКРАЇНА
ВЕЛИКОЛЕПЕТИСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ  
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної державної адміністрації
 
 
29.12.2012  № 776
 
З метою залучення на державну службу висококваліфікованих спеціалістів, відповідно до статті 15 Закону України «Про державну службу», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 15 лютого 2002 року № 169, керуючись статтею 6, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:
1. Оголосити та провести конкурс на заміщення вакантних посад:
– завідуючого сектором ринків агротехнічних послуг управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації;
– головного спеціаліста відділу організації виробництва, переробки  та маркетингу сільськогосподарської продукції управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації;
– головного спеціаліста відділу організаційно-кадрової роботи апарату районної державної адміністрації.
2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Карпенко Л. В.

Про проект змін до показників районного бюджету на 2012 рік

УКРАЇНА
ВЕЛИКОЛЕПЕТИСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ   
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної державної адміністрації
 
 
26.12.2012  № 774
 
 
Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від   21 грудня 2012 року № 983 „Про розподіл додаткової дотації з державного бюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів та внесення змін до показників обласного бюджету на 2012 рік” та від 26 грудня 2012 року № 990 „Про проект змін до показників обласного бюджету на 2012 рік”, з метою проведення в районі повних розрахунків з оплати праці працівникам бюджетних установ та з одержувачами державних соціальних допомог, не допускаючи заборгованості із вказаних виплат, керуючись статтею 6, пунктом 3 частини першої статті 13, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”:
1.   Схвалити проект змін до показників районного бюджету на 2012 рік, затверджених рішенням XVII сесії районної ради шостого скликання від 30 грудня 2011 року № 134 „Про районний бюджет на 2012 рік” (зі змінами), у частині:

Про план роботи районної державної адміністрації на І квартал 2013 року

УКРАЇНА
ВЕЛИКОЛЕПЕТИСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ   
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної державної адміністрації
 
 
25.12.2012  № 770
 
 
Відповідно до пункту 6 регламенту районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації від   23 листопада 2007 року № 494 «Про внесення змін до регламенту районної державної адміністрації», керуючись статтею 6, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України  «Про місцеві державні адміністрації»:
1. Затвердити план роботи районної державної адміністрації на І квартал  2013 року, що додається.
2. Першому заступнику, заступнику голови, керівнику апарату районної державної адміністрації, керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату:
2.1. Забезпечити безумовне та своєчасне виконання заходів, затверджених цим розпорядженням.
2.2. До 10 січня 2013 року проаналізувати стан фактичного виконання плану роботи підрозділу за ІV квартал 2012 року та надати інформацію відділу організаційно-кадрової роботи апарату районної державної адміністрації для узагальнення.
3. Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації:
3.1. До 20 березня 2013 року скласти план роботи підрозділу на ІІ квартал 2013 року та надати відділу організаційно-кадрової роботи апарату районної державної адміністрації для узагальнення.

Про перспективний план роботи районної державної адміністрації на 2013 рік

УКРАЇНА
ВЕЛИКОЛЕПЕТИСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ  
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної державної адміністрації
 
 
24.12.2012  № 769
 
 
Відповідно до пункту 6 регламенту Великолепетиської районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації від 23 листопада 2007 року № 494 «Про внесення змін до регламенту районної державної адміністрації», керуючись статтею 6, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:
1. Затвердити перспективний план роботи районної державної адміністрації на 2013 рік (далі – план роботи), що додається.
2. Першому заступнику, заступнику голови районної державної адміністрації, керівнику апарату районної державної адміністрації, керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату забезпечити безумовне та своєчасне виконання заходів, затверджених цим розпорядженням.
3. Розпорядження голови районної державної адміністрації від 27 грудня 2011 року № 755 «Про перспективний план роботи районної державної адміністрації на 2012 рік» вважати таким, що втратило чинність.
4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Сторінки

Підписатися на RSS - Розпорядження голови райдержадміністрації 2012 рік