26 липня – День працівників торгівлі

Шановні працівники торгівлі!
Щиро вітаємо вас із професійним святом — Днем працівників торгівлі!
Щоденно ви задовольняєте повсякденні потреби мешканців нашого району. Від чіткої, організованої та ефективної роботи закладів торгівлі, ваших професіоналізму, тактовності і чуйності залежить настрій і самопочуття людей.
Впевнені, що ви і надалі сприятимете зміцненню економічного потенціалу нашого краю, підвищенню рівня обслуговування населення та насиченню споживчого ринку високоякісними товарами.
Бажаємо вам, шановні працівники торгівлі, миру, міцного здоров’я, щастя, комерційного успіху, ділової ініціативи, стабільності і впевненості у завтрашньому дні.

Голова районної державної адміністрації                                                                     Є. О. Холодар

Голова районної ради                                                                                                      Т. О. Верховська