28 червня – День Конституції України

Шановні жителі Великолепетиського району!
Вітаємо вас із великим державним святом – Днем Конституції України!
28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла Основний закон держави, що було, безперечно, видатною подією. Вперше у вітчизняній історії носієм суверенітету і єдиним джерелом влади було проголошено народ, а людину, її права і свободи, визнано найвищою цінністю.
Успіх в усіх наших справах прийде тоді, коли кожен громадянин України не тільки користуватиметься правами і свободами, а й належним чином виконуватиме свої обов’язки.

Нехай же в день національного свята – Дня Конституції – в кожного з нас  міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й щасливе життя у власній державі.
Щиро бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя та непохитної віри у щасливе майбутнє рідної Великолепетищини та України!

Голова районної державної адміністрації                                                                      Є. О. Холодар

Голова районної ради                                                                                                      Т. О. Верховська