28 червня – День молоді

Дорогі великолепетисці!
Прийміть щирі вітання зі святом – Днем молоді.
Молодість – фундамент для серйозного, складного життя. Саме вам – сьогоднішнім школярам, студентам, молодим фахівцям – вирішувати, яким буде завтрашній день нашої країни. Важливо, коли вже сьогодні ви займаєте активну соціальну позицію, вмієте відстоювати свої принципи і погляди, досягаєте успіхів у різних областях – навчанні, спорті, політиці, бізнесі.
І сьогодні головне побажання для молодих людей – бути патріотичними, впевненими в майбутньому, здатними мобілізувати свої духовні і фізичні сили на благо України.

Бажаємо всім залишатися молодими протягом усього свого шляху. Адже молодість не залежить від віку – вона живе в душі. Доведіть всім, що молодість – це можливість зробити кращим цей світ, виконати задумане всупереч усім труднощам!»

Голова районної державної адміністрації                                                                      Є. О. Холодар

Голова районної ради                                                                                                      Т. О. Верховська