28 липня – День хрещення Київської Русі – України

Шановні жителі Великолепетиського району!
Щиро вітаємо всіх вас із Днем хрещення Київської Русі-України.
Це свято ми відзначаємо у день Святого Рівноапостольного князя Володимира – одного із засновників і покровителів нашої державності, на долю якого понад 10 століть тому випала місія оселити в душі українського народу християнську віру. Воно є символічним днем нашої національної єдності і поваги до вічних історичних цінностей.
Саме утвердження християнства стало справжнім стержнем, довкола якого формувалася наша культура, поширювалася писемність, в повазі до ближнього та любові до Бога виховувалися десятки поколінь.
У цей святковий день від щирого серця бажаємо всім щедрої Божої благодаті, духовної наснаги і добробуту, міцного здоров’я на довгі мирні та щасливі роки!

Голова районної державної адміністрації                                                                     Є. О. Холодар

Голова районної ради                                                                                                      Т. О. Верховська