53 сесія районної ради

07 листопада 2019 року голова районної ради Тетяна Верховська провела п’ятдесят третю сесію районної ради сьомого скликання, в роботі якої взяли участь: голова районної державної адміністрації Анатолій Віремейчик, заступник голови районної державної адміністрації Олександр Трохименко, керівники та спеціалісти управлінь, відділів районної державної адміністрації, керівники комунальних підприємств, закладів, установ районної ради, Великолепетиський селищний голова та заступник Рубанівського сільського голови.

Розглядаючи питання порядку денного, депутати внесли зміни до районного бюджету Великолепетиського району на 2019 рік та до програми «Територіальна оборона в районі» на 2017 – 2020 роки.

Заслухали звіти директора Великолепетиського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Великолепетиської районної ради Херсонської області Зінченко Галини Павлівни, керівника комунального закладу «Централізована бухгалтерія закладів культури» Великолепетиської районної ради Херсонської області Соломатіної Світлани Миколаївни та комунального підприємства «Лепетиха ФМ» Великолепетиської районної ради Херсонської області.

Внесли зміни до рішення районної ради «Про делегування представників Великолепетиського району для роботи у складі Госпітальної ради Таврійського госпітального округу».

Затвердили присяжних Великолепетиського районного суду Херсонської області та розпорядження голови районної ради, видані у міжсесійний період.

У «Різному» голова районної ради Тетяна Верховська ознайомила депутатів з проханням Великолепетиської селищної ради передати їм автомобіль ВАЗ 21099.

Усього на сесії районної ради розглянуто 8 питань порядку денного, з яких прийнято відповідні рішення.