Акція «Книжковий сад»

Працівниками центральної районної бібліотеки ім. О. М. Семашко постійно проводиться робота над впровадженням нестандартних та інноваційних форм обслуговування користувачів. Тривалий час проводилась акція «Книжковий сад», метою якої є сприяння інноваційним змінам у бібліотечній сфері.
Починалося все з незвичайного «Книжкового дерева», на гілочках якого знаходилися різнобарвні бібліографічні видання, що несуть інформацію про різноманітну літературу, яка користується попитом у читачів різних вікових категорій.
Згодом, з використанням більш розширеного методу популяризації літератури, акція «Книжкове дерево» переросла в акцію «Книжковий сад». З однієї сторони – з відгуками читачів щодо запропонованої літератури. З іншої – з листівками з пропозиціями згідно своїх уподобань, та адресами, на яку бібліотека повинна доставити бажану літературу.
Аналогічна акція була проведена на базі Великолепетиського ПТУ №22 під назвою «Книжкова алея».
Нестандартність такого засобу залучення читачів до бібліотеки не залишила байдужими багатьох, хто звернув свою увагу на ініціативу бібліотеки. Завдяки цій акції бібліотекарі пробудили у жителів селища інтерес до читання, збільшилася кількість читачів бібліотеки.
 


Інформація сектору культури
 

Таксон: