АКЦІЯ «КРАПЛЯ ПО КРАПЛІ»

Кожній дитині потрібна родина…
Це дуже проста правда. І ми усі глибоко в серці знаємо її. І знаємо, що тільки в сім’ї, у якій тебе люблять, розуміють, турбуються про твої потреби, дитина має шанс на повноцінний розвиток, на щасливе майбутнє…
Нашим спільним завданням є потурбуватися про цих дітей,  в яких немає родини, сприяти тому, щоб вони знайшли родину і могли мати інше – щасливе – теперішнє і майбутнє…  І це велика робота, щоб врешті кожна дитина-сирота, у тому числі і діти-сироти з особливими потребами, могли знайти родину. І до цієї роботи кожен з нас може додати свою маленьку краплинку. Ці краплинки можуть бути дуже різні – але лише так, крапля по краплі ми можемо досягти змін…
У ході роботи Великолепетиського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді з сім’ями, які прийняли дитину-сироту, народилася ідея цієї  акції.
Суть цієї акції полягає у діях:
1. Перегляд фільму «Віднайдені діти», який розповідає про досвід таких дітей і їхніх родин (цей фільм ви можете безкоштовно завантажити з інтернету за посиланням: http://files.mail.ru/M5O7MI)
2.  Міркування про те, яку свою «маленьку краплю» ви можете додати до цієї акції – і відповідно втілити свій задум (ви можете звернутися особисто  до нас  за адресою:  смт Велика Лепетиха, вул. Куйбишева, буд.18, або написати нам про це на електронну адресу: vlrcsssdm@mail.ru).
3. «Передай далі» інформації про дану акцію своїм друзям та знайомим, як це вже почали робити батьки з 6 прийомних сімей нашого району.
«Кожному з нас може здаватися, що те, що ми робимо є лиш такою маленькою краплинкою, коли насправді, щоб відповісти на людське страждання потрібен цілий океан – втім океан не складається ні з чого іншого, як з краплинок…» сказала мати Тереза із Калькутти.

Таксон: