Актуальні питання життєдіяльності району обговорено на щотижневій апаратній нараді

12 жовтня 2020 року керівництво районної державної адміністрації та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району в режимі відеоконференції взяли участь у щотижневій обласній селекторній нараді з обговорення шляхів вирішення актуальних питань розвитку області.
Після селекторної наради голова районної державної адміністрації Євген Холодар провів апаратну нараду за участю голови районної ради Тетяни Верховської, заступника голови районної державної адміністрації Олександра Трохименка, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів міністерств, відомств, установ, організацій району.
Очільник району заслухав керівників щодо поточної ситуації у галузях охорони здоров’я, освіти, культури, фінансової та соціальної сфери, агропромисловому комплексі та пріоритетів у роботі протягом найближчого часу. Зокрема, заслухано питання: запобігання поширенню на територію району коронавірусу СОVID-2019; виконання місцевих бюджетів, фінансування захищених статей видатків місцевих бюджетів, забезпечення своєчасної сплати податків, внесення інших обов’язкових платежів; призначення та виплату субсидій, усіх видів соціальної допомоги; проведення сільгоспвиробниками усіх форм власності роботи щодо боротьби з мишовидними гризунами в посівах озимих культур; організації навчально-виховного процесу у загальноосвітніх навчальних закладах району в умовах адаптивного карантину; організації висаджування зелених насаджень на території селищної, сільських рад у рамках Всеукраїнського проекту «Озеленення України 2020».
Підсумовуючи сказане на апаратній нараді, голова районної державної адміністрації Євген Холодар вкотре наголосив на персональній відповідальності за виконання покладених на присутніх керівників завдань та закликав дотримуватися карантинних вимог, бути свідомими, відповідальними, не наражати себе на небезпеку під час карантину. Адже від відповідального ставлення до обмежувальних протиепідемічних заходів залежить здоров’я та безпека оточуючих.
За результатами апаратної наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій присутнім керівникам.