Андрій Гордєєв уклав угоду з лікарем

Нагадаємо, з 1 квітня мешканці області можуть укладати угоди з сімейними лікарями, терапевтами та педіатрами. Документи, які знадобляться для підписання угоди з лікарем – ваш паспорт та ідентифікаційний номер. Якщо ж ви підписуєте декларацію з педіатром (чи сімейним лікарем, який буде обслуговувати вашу дитину), то також знадобиться свідоцтво про народження дитини та документи (паспорт та код) одного з її батьків або опікунів.
Основний спосіб заповнення декларації — електроний: уповноважена особа закладу ПМД (в різних медзакладах це може бути або реєстратор, або медсестра, або лікар) внесе ваші дані в систему. Потім роздрукує декларацію, яку ви підпишете у двох примірниках (один із них залишається у вас). Потім уповноважена особа медзакладу накладає електронний цифровий підпис працівника юридичної особи на декларацію та надсилає її в систему «Електронне здоров‘я». 


Ви офіційно задекларували вибір свого лікаря. Гроші за ваше обслуговування держава (НСЗУ) сплачуватиме закладу, у якому працює обраний вами лікар.
Першим пацієнтом Білозерської лікарської амбулаторії, який уклав угоду із лікарем, став голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв. Саме з цією метою він завітав сьогодні до Білозерки.
Під час процедури реєстрації і заповнення декларації керівник Херсонщини переконався у швидкості і зручності електронного обслуговування. Також очільник області поспілкувався із керівниками районного рівня, працівниками амбулаторії щодо проблем і перспектив галузі, зокрема, з приводу необхідності «житлового» розмежування районної поліклініки і Білозерської амбулаторії.