АВТОМАТИЧНЕ ПОДОВЖЕННЯ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ!

У зв'язку з продовженням адаптивного карантину державні соціальні допомоги подовжено автоматично до 01.08.2020 року без звернення заявників до управління праці та соціального захисту населення.
Законом України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)” врегульовано питання продовження виплати на період карантину всіх соціальних допомог особам, в яких на цей час припадає перекомісія МСЕК та ЛКК про встановлення інвалідності або закінчується термін дії допомоги.

Перепризначення (продовження) допомог на новий період здійснено автоматично, без заяв та без будь-яких документів. Продовження соціальних виплат на період до 01.08.2020 року стосується таких видів державних соціальних допомог:
-          малозабезпеченим сім'ям;
-          на дітей одиноким матерям;
-          на дітей, над якими встановлено опіку та піклування;
-          особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу;
-          дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів;
-          внутрішньо переміщеним особам;
-          особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю;
-          особам з інвалідністю. які не мають права на пенсію.
Після закінчення терміну дії карантину або обмежувальних заходів обов¢язково необхідно звернутись до управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації для здійснення перерахунку розміру виплаченої державної соціальної допомоги на підставі поданої заяви (результатів переогляду медико-соціальної експертизи) та необхідних документів.
Для мінімізації контактів також радимо скористатись Е-сервісами Міністерства соціальної політики України за посиланням , де можна подати документи в електронній формі за призначенням допомоги при народженні дитини, житлової субсидії, державної соціальної допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям.
Також повідомляємо, що отримати консультацію, роз’яснення чи рекомендації з питань соціального захисту, замовити довідки про отримання (неотримання) різних видів державних соціальних допомог можна також в телефонному режимі за номером 0554322288 або надіславши запит на електронну адресу: upszn.vlep@ukr.net