Бібліотечний бульвар

Бібліотекарями Великолепетиської центральної районної бібліотеки ім. О. М. Семашка постійно проводиться робота щодо стимулювання зростання читацької активності та популяризація читання серед населення, розвитку позитивного ставлення до читання та книги, зацікавленості у користуванні друкованою книгою як джерелом інформації, заохочення до систематичного читання.
05 серпня 2014 року працівниками районної центральної бібліотеки проведено захід під назвою «Бібліотечний бульвар». Саме цього дня бібліотека пропонувала книги не в бібліотечних стінах, а в парку, серед відпочиваючих людей.
У наш час багато людей заблукали в павутинні Інтернету. Справді, там можна швидко знайти потрібну інформацію на сайті. Та все ж таки, як показує практика, більшість людей стають заручниками мережі і вже ніщо, крім розваг, їх не цікавить. Та якби там не було, а спілкування з книгою ніщо не замінить, бо тільки вона дає можливість мислити та духовно відпочивати. Книга – живий організм, з яким приємно поспілкуватися і отримати неабияку користь.
Активні читачі бібліотеки на протязі чималого відрізку свого життя в дружніх відносинах з книгою. Кому до смаку історична література, кому любовний роман, детектив або класика.
Захід «Бібліотечний бульвар» спрямований на залучення нових читачів, як дорослого так і шкільного віку. І тому хочеться вірити, що дорослі і діти зроблять для себе відповідні висновки, а бібліотека поповниться новими активними читачами.
 

Категорії статті РДА: