Бронзові призери з легкоатлетичного кросу

11 жовтня 2018 року у м. Каховка відбулися обласні спортивні змагання з легкоатлетичного кроссу за програмою IX літніх спортивних ігор молоді Херсонщини-2018. Команда Великолепетиського району взяла участь у змаганнях у складі 16 спортсменів та тренера-викладача дитячо-юнацької спортивної школи Гунька Олександра Павловича.
Змагання відбувалися серед дівчат на дистанціях 1,0 км, 2,0 км, серед юнаків – 0,5 км, 1,0 км, 3,0 км.
У особистому заліку І місце посів Дерновий Віктор (3,0 км);
ІІ місце – Татаров Володимир  (3,0 км);
ІІ місце – Бачук Станіслав (1,0 км);
ІІІ місце – Грачов Віталій (1,0 км).
Паралельно 11 жовтня у Чемпіонаті Херсонської області з легкоатлетичного кросу Чемпіоном на дистанції 500 м став Коровайко Олександр.
У загальнокомандному заліку команда Великолепетиського району виборола ІІІ місце.
Дякуємо спонсорам (Дмитренко О. М. та Курносик В. Г.) за грошову допомогу для приїзду студентів, які захищали честь району.
Вітаємо спортсменів та тренера з перемогою. Бажаємо міцного здоров’я та нових перемог.