Бритов

             Відповідно до Закону України  «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьої та четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563 у Великолепетиській районній раді Херсонської області розпочато проходження перевірки з 20 жовтня 2016 року, щодо Бритова Юрія Валентиновича головного спеціаліста з юридичних питань організаційного відділу виконавчого апарату районної ради.
             Копії заяви (детальніше…) та декларації (детальніше…) додаються.
Додаток 5
до Порядку
(в редакції постанови Кабінету Міністрів України
від 25 березня 2015 р. № 167)
ДОВІДКА
про результати перевірки, передбаченої
Законом України «Про очищення влади»
 
Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, Великолепетиська районна рада, головний спеціаліст з юридичних питань організаційного відділу виконавчого апарату
(найменування органу державної влади / органу місцевого самоврядування, в якому займає посаду
проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», щодо  
Бритова Юрія Валентиновича
*******************************************************************************************
Великолепетиська районна рада, головний спеціаліст з юридичних питань організаційного відділу виконавчого апарату районної ради.
 (прізвище, ім’я та по батькові особи, дата та місце народження, серія та номер паспорта громадянина України, ким і коли виданий, реєстраційний номер облікової картки платника податків, місце проживання, місце роботи, посада на час застосування положень Закону України «Про очищення влади»)
Для проведення перевірки подавалися копії заяви особи про проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік, а також інших документів: паспорта, картки платника податків, трудової книжки.
Запити про надання відомостей щодо       Бритова Ю. В.___
          (прізвище та ініціали особи)
надсилалися до Головного територіального управління юстиції в Херсонській області, Великолепетиського відділення Каховської ОДПІ Головного Управління ДФС у Херсонській області
(найменування органів перевірки)
За результатами розгляду запитів:
Великолепетиське відділення Каховської ОДПІ Головного Управління ДФС у Херсонській області повідомило, що за результатами проведеної перевірки Бритова Ю.В. та підтверджених документів встановлено, що вартість майна (майнових прав) вказаного (вказаних) Бритовим Ю.В. у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік, набутого (набутих) Бритовим Ю.В. під час за час перебування на посадах, визначених у пунктах 1-10 частини першої статті 2 Закону України «Про очищення влади», відповідає наявній податковій інформації про доходи, отримані Бритовим Ю.В. із законних джерел.
Пунктом 14 Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборони, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» (зі змінами) визначено, що відповідальний структурний підрозділ за проведення перевірки у разі відсутності відомостей про особу, яка підлягає перевірці, в Єдиному державному реєстрі осіб, щодо яких застосовано положення Закону України «Про очищення влади» роздруковує відповідну інформацію та додає її до особової справи особи, яка підлягає перевірці.
За вказаними пошуковими відомостями в Єдиному державному реєстрі осіб, щодо яких застосовано положення Закону України «Про очищення влади» інформація стосовно Бритова Юрія Валентиновича відсутня.
За результатами  проведеної перевірки встановлено, що до
Бритова Юрія Валентиновича
 (прізвище, ім’я та по батькові особи)
заборони, передбачені частинами третьою та четвертою не застосовуються.
(не застосовуються/застосовуються)
 
 
 
 
Начальник загального відділу
виконавчого апарату районної ради           _____________         Н.Г.Овдієнко
(найменування посади керівника                                            (підпис)                 (ініціали та прізвище)
Відповідного структурного підрозділу
органу місцевого самоврядування)