Будь в віках щаслива, Україно!

З метою реалізації в районі завдань Президента України В. Ф. Януковича щодо забезпечення національної єдності та громадської злагоди (у контексті відзначення Дня Соборності та Свободи України і 95-ї річниці проголошення Акта злуки) та з метою виховання у молоді почуття патріотизму, 22 січня 2014 року за участю голови районної державної адміністрації Олексія Скопіча, заступників голови райдержадміністрації, представників громадськості та учнівської молоді в малому залі Великолепетиського районного Будинку культури відбувся тематичний урочистий захід з нагоди відзначення Дня Соборності України.
Зі словами привітання до учасників заходу звернувся голова районної державної адміністрації Олексій Скопіч. Закликавши усіх зберігати спокій та витримку у теперішній складній політичній ситуації в Україні, керівник району наголосив: «Лише в єдності ми можемо досягти величної мети – побудови економічно і духовно багатої, вільної та демократичної України, якою пишатимемось ми і наші нащадки».
Урочисту частину заходу супроводжувала мультимедійна презентація «Україна Соборна». Працівниками Великолепетиської центральної районної бібліотеки ім. О. М. Семашка спільно з працівниками районної дитячої бібліотеки проведено літературно-музичну композицію «Будь в віках щаслива, Україно!», присвячену Дню Соборності України. До уваги учасників заходу представлено книжкову виставку «Соборність України в сучасному просторі» та концертні номери у виконанні викладача дитячої школи мистецтв Юрія Шляхова, солістів районного Будинку культури Олени Токар, Анни Антипенко та вокального ансамблю «Роксоланочка». У виконанні завідуючої Великолепетиської селищної бібліотеки Катерини Капаєвої та учнів 8-а класу Великолепетиської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Юлії Потряскової та Яни Менделєвої прозвучали вірші про Україну та Соборність.
По закінченню заходу відбулося урочисте покладання вінків та квітів до погруддя Т. Г. Шевченка.