Будівництво портового елеватора

Розміщення підприємства по переробці та зберіганню сільськогосподарської продукції має важливе значення для забезпечення життєдіяльності смт Велика Лепетиха. В умовах розвитку ринкової інфраструктури важливим є будівництво і розвиток промислових підприємств на місцях, у безпосередній близькості від місць вирощування та переробки сільськогосподарської продукції  (в даному випадку – зернових культур), що сприятиме конкуренції на місцях і, як наслідок, підвищенню якості продукції.
На виконання поставлених завдань з листопада 2018 року проводиться співпраця з ТОВ «Рівненський ХПП» щодо впровадження інвестиційного проекту «Будівництво портового елеватора». Передбачувана потужність підприємства – 100 тис. тонн на рік. Проектований комплекс дозволить безпосереднім виробникам зерна здійснювати всі необхідні операції з зерном, включаючи зберігання, очищення, сушіння, доведення до стандартних кондицій.
У березні поточного року відбулись громадські слухання щодо обговорення будівництва портового елеватора. Станом на 04 листопада
2019 року проект землеустрою щодо відведення у оренду земельної ділянки, яка відводиться ТОВ «Рівненський ХПП» для будівництва портового елеватора за межами населеного пункту на території Великолепетиської селищної ради Великолепетиського району Херсонської області, подано на затвердження у Херсонську обласну державну адміністрацію.