Будівництво портового елеватора обговорено на нараді

05 березня 2019 року в районній державній адміністрації відбулася робоча нарада щодо будівництва портового елеватора за межами населеного пункту на території Великолепетиської селищної ради.
Нарада проводилася під головуванням голови районної державної адміністрації Анатолія Віремейчика за участю менеджера проекту відповідної містобудівної документації Ольги Українець, юриста ТОВ
«Рівненське ХПП» Андрія Шаповалова  та начальника відділу містобудування, архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації Наталії Михайлюк.
Як повідомила начальника відділу містобудування, архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації, земельна ділянка загальною площею 4,2506 га за межами населеного пункту на території Великолепетиської селищної ради відводиться в оренду ТОВ «Рівненське ХПП» для будівництва портового елеватора.
Ольга Українець зазначила, що станом на сьогодні проект відповідної містобудівної документації погоджено Департаментами екології та природних ресурсів і охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації.
За словами Анатолія Віремейчика, будівництво портового елеватора дасть змогу створити нові робочі місця та наповнювати місцевий бюджет.