Бути поруч з нужденними

З метою виконання соціальних ініціатив Президента України В. Ф. Януковича щодо соціального захисту інвалідів, проведення заходів до Міжнародного дня інвалідів в Україні, за період з 28 листопада по 03 грудня поточного року у районі проведено акцію милосердя «Бути поруч з нужденними», у якій взяли участь: Ігор Подаков – начальник управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, Валентина Якименко – Великолепетиський селищний голова, Віра Приз – начальник сектору культури районної державної адміністрації.
У ході акції відвідано 60 сімей громадян, у яких проживають діти-інваліди. Вручено продуктові набори на загальну суму 1800 грн.
З метою вивчення соціально-побутових умов відвідано на дому 7 дорослих громадян з обмеженими функціональними можливостями та надано продуктові набори на суму 500 грн.
Відвідуючи інваліда І групи Чувічкіну Наталю Анатоліївну, начальник управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Ігор Подаков зазначив, що турбота про людей з обмеженими фізичними можливостями замислює нас над непростою їх долею не тільки 03 грудня, а й протягом усього року. Ми не повинні забувати про те, що вони живуть поруч з нами і потребують допомоги та уваги.
Від районної влади дякуємо всім, хто надає їм щоденну підтримку та допомогу, проявляє милосердя, людяність та турботу.