Час обрав нас

Волонтери, чия праця повністю добровільна і не вимагає матеріальної винагороди, присутні в кожній країні і завдяки їх безкоштовним старанням реалізується багато важливих для розвитку держави соціальних програм, тому 05 грудня 2018 року в малому залі комунального закладу «Великолепетиський районний Будинок культури» відбулася зустріч волонтерського центру „Пенсіонер” районної ради ветеранів, присвячена Міжнародному дню волонтера. До участі у заході запрошено волонтерів-активістів та волонтерів- організаторів.
В Україні волонтерство запрацювало з новою силою під час революції Гідності та бойових дій на Сході. За тисячами військових на фронті стоїть армія волонтерів, яка забезпечує бійців практично всім: медикаментами, одягом, військовим спорядженням. Тож зі словами щирого привітання і подяки до присутніх звернулися селищний голова Микола Сінькевич, начальник управління праці та соціального захисту населення Олексій Коновалов, голова районної ради ветеранів Валентина Курносик та представник благодійного фонду Ігоря Колихаєва, які вручили подяки та подарунки волонтерам-організаторам.
Голова волонтерського центру Алла Камініна підвела підсумки волонтерської діяльності за рік, висловила подяку волонтерам-пенсіонерам, які пройшли складний життєвий шлях, зазнали багатьох тяжких випробувань, але і сьогодні залишаються потрібними людям, не втрачають оптимізму і сили духу.
Свої музичні вітання волонтерам подарували солісти Великолепетиського селищного будинку культури Володимир Мікула, Анастасія Мільниченко та хор «Острівчанка». Традиційно для присутніх заспівали директор центральної районної  бібліотеки ім. О. М. Семашка Юлія Слабко та бібліотекар Ірина Вертигел.  Учениці 6-а класу комунального закладу «Великолепетиський опорний заклад ЗОСО І-ІІІ ступенів» Єлизавета Продай та Вікторія Кущ привітали учасників заходу театралізованою мініатюрою «Піду у волонтери».      Особливо хочеться відзначити дебютний виступ  на цьому святі молодого волонтера Вадима Тіманова.
Бути волонтером – це прекрасна місія. Хоч раз побувавши в ролі волонтера, дуже важко відмовитися в подальшому від цього заняття.

Категорії статті РДА: