ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З КЛАСИЧНОГО ПАУЕРЛІФТИНГУ

З 13 по 23 вересня 2018 року в м. Коломия Івано-Франківської області відбувся чемпіонат України з класичного пауерліфтингу, в якому взяла участь збірна команда Херсонської області.
За результатами чемпіонату спортсмени з смт Велика Лепетиха під керівництвом тренера Халуса Я. С. посіли наступні місця:
Пишенков Олександр (вагова категорія 53 кг) - ІІ місце серед юнаків у вазі 325 кг;
Звонарьов Ігор (вагова категорія 74 кг) виборов ІІ місце в триборстві 553,5 кг, а також встановив три рекорди України в окремій вправі з присідання зі штангою серед юнаків у трьох спробах поспіль та виконав норматив Майстра спорту України;
Булгакова Крістіна (вагова категорія 52 кг) отримала ІІ місце в триборстві серед студентів у вазі 167,5 кг.
Вітаємо наших спортсменів з чудовими результатами!