Через книгу – до дитячих сердець

Тиждень читання дитячого
В квітні ми відкриваємо,
Книжку, хвилюючись трішки,
Палко зі святом вітаємо.
Бібліотеки чекають
Друзів своїх, читачів,
Стежку до знань відкривають,
Безліч даруючи див…

У вінок весняних свят гарно вплітається свято – Всеукраїнський тиждень дитячого читання, прикрашене особливим колоритом – дитячими дзвінкими голосами, сміхом, гумором і книгами.
Тиждень дитячого читання має давні традиції та  набув сьогодні особливого змісту для кожного учасника, адже в наш  час інтенсивного розвитку інформаційних технологій та швидкого Інтернету,

надзвичайно важливо зберегти в дітях любов до читання. Нічого не може замінити спілкування дитини зі справжньою книгою, а бібліотеки для дітей у сучасному світі залишаються чи не єдиним осередком дозвілля, де культивують читання, навчають дитину не просто читати, а систематично думати та аналізувати. У теперішній час свято набуває особливого значення – допомагає дітям відчути радість спілкування з книгою, нагадує дорослим про значення друкованого слова у дитинстві, привертає увагу до проблем дитячого читання.

Головною метою Тижня дитячої книги, що пройшов під девізом «Через книгу – до дитячих сердець», було залучення маленьких читачів до читання, підвищення рівня їх читацької активності.
Тиждень дитячого читання в дитячій бібліотеці видався цікавим та насиченим: діти із задоволенням приймали участь у різноманітних вікторинах, конкурсах, іграх, переглядали мультфільми та цікаві, пізнавальні електронні презентації, підготовлені завідувачем комунального закладу «Великолепетиська районна дитяча бібліотека» Тетяною Хребтовою та бібліотекарем комунального закладу «Великолепетиський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» Оленою Балабановою.
Завершився книжковий марафон 24 квітня 2018 року, та дитяча бібліотека чекає на юних відвідувачів, їх батьків, щоб знову відправитись у нові, цікаві та захоплюючі подорожі по безмежній Книжковій країні, де кожен читач відчує себе бажаним гостем.
Цей Тиждень був надзвичайно яскравим і неймовірно захоплюючим. Він приніс дітям багато позитивних вражень, додав знань, а бібліотеці – нових користувачів!