Через ускладнення погодних умов на території району ускладнився рух автошляхами

27 січня 2014 року через ускладнення погодних умов, спричинених сильними поривами вітру та снігопаду, на території Великолепетиського району ускладнився рух автошляхами, а в деяких місцях взагалі став неможливим.
О 14 55 на пункт зв’язку районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області надійшло повідомлення про те, що на автошляху Демидівка - Велика Лепетиха, в снігових заметах перебувають три автомобілі.
О 1458 черговий караул спільно з представниками райавтодору виїхали на допомогу. Після прибуття до місця події встановлено, що в заметах перебували три автомобілі та ремонтна бригада Великолепетиського РЕЗ і ЕМ, які загальними зусиллями рятувальників, представників райавтодору та пристосованої сільськогосподарської техніки були визволеними з снігових заметів.
Також протягом ночі з 27 на 28 січня на ліквідацію заторів залучалося 4 одиниці техніки. Протягом доби на території району постійно працювало 5 одиниць пристосованої техніки.