Чергове засідання Великолепетиської районної виборчої комісії

27 листопада 2013 року відбулося засідання районної виборчої комісії, під головуванням голови Іщенка Віктора Семеновича.

На засіданні розглянуто питання про утворення дільничних виборчих комісій.

Одноголосно прийнято постанову № 2, що додається.

Великолепетиська районна виборча комісія

Херсонської області

ПОСТАНОВА

смт Велика Лепетиха

27.11.2013     № 2

Про утворення дільничних

виборчих комісій

Відповідно статті 23 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», районна виборча комісія

ПОСТАНОВИЛА:

1. Утворити дільничну виборчу комісію № 03100 у складі 10 осіб:

1. Голова комісії – Гречана Наталія Дмитрівна, 1964 року народження, від кандидата на посаду Катеринівського сільського голови Урбанського М.М.

2. Заступник голови комісії – Кошель Валентина Миколаївна, 1965 року народження, від кандидата на посаду Катеринівського сільського голови            Лахна М.М.

3. Секретар комісіїМартинова Ірина Анатоліївна, 1967 року народження, за поданням голови районної виборчої комісії.

Члени комісії:

4. Беляєва Ольга Іванівна, 1968 року народження, від кандидата на посаду Катеринівського сільського голови Бульби С. І.

5. Біблів Олена Юріївна, 1988 року народження, за поданням голови  районної виборчої комісії.

6.  Мартинова Анастасія Анатоліївна, 1991 року народження, за поданням голови районної виборчої комісії.

7. Новіков Сергій Петрович, 1958 року народження, за поданням голови  районної виборчої комісії.

8. Подакова Людмила Володимирівна, 1969 року народження, за поданням голови районної виборчої комісії.

9. Стельмах Людмила Іванівна, 1979 року народження, за поданням голови районної виборчої комісії.

10. Шутак Юрій Григорович, 1966 року народження, за поданням голови районної виборчої комісії.

1. Утворити дільничну виборчу комісію № 03101 у складі 10 осіб:

1. Голова комісії – Собержанська Олена Анатоліївна, 1972 року народження від кандидата на посаду Катеринівського сільського голови Урбанського М.М.

2. Заступник голови комісії – Озембловський Валерій Йосипович, 1979 року народження, від кандидата на посаду Катеринівського сільського голови Бульби С. І.

3. Секретар комісії Лозіцька Ніна Федорівна, 1956 року народження, за поданням голови районної виборчої комісії.

Члени комісії:

4. Озембловська Вікторія Сергіївна, 1981 року народження, від кандидата на посаду Катеринівського сільського голови Лахна М.М.

5. Корибут Олена Миколаївна, 1978 року народження, за поданням голови районної виборчої комісії.

6. Лозіцький Іван Іванович, 1953 року народження, за поданням голови районної виборчої комісії.

7. Озембловська Валентина Петрівна, 1974 року народження, за поданням голови районної виборчої комісії.

8. Пержинська Тетяна Вікторівна, 1973 року народження, за поданням голови районної виборчої комісії.

9. Рехліцька Світлана Миколаївна, 1960 року народження, за поданням голови районної виборчої комісії.

10. Цихан Надія Андріївна, 1948 року народження, за поданням голови районної виборчої комісії.

Голова районної

виборчої комісії                                                                            В.С. Іщенко