«Червоний Хрест & ГРОМАДА» - разом ми зможемо більше!

З метою привернення уваги суспільства до проблем найбільш незахищених верств населення – інвалідів, людей похилого віку, дітей-сиріт, безпритульних, внутрішньо переміщених осіб щодо поліпшення умов їхнього проживання та надання гуманітарної, фінансової допомоги, а також інтенсивній інформованості населення про діяльність червонохресних організацій та їхніх волонтерів  з 01 вересня по 01 жовтня 2020 року проводиться всеукраїнська акція «Місяць Червоного Хреста» під гаслом «Червоний Хрест & ГРОМАДА» - разом ми зможемо більше.
Звертаємося до Вас, з проханням долучитися до вище вказаної акції з метою допомоги найбільш незахищеним верствам населення.
Пожертви в натуральній формі (одяг, взуття, миючі засоби, продукти харчування) можна безпосередньо передати в районні організації Товариства Червоного Хреста України.
Не залишайся байдужим! Приєднуйся до доброчинних справ Товариства Червоного Хреста, яке має на Херсонщині довгу та славну історію. Продовжуй естафети поколінь – простягни руку допомоги тим, хто її потребує.