Чимало шкоди від бюджетних корупціонерів

Шановні громадяни! Звертайтеся на «телефон довіри»
Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області
за номером у місті Херсоні 263628
Корупція викликає:
  • неефективний розподіл і витрачання державних коштів і ресурсів; неефективність корупційних фінансових потоків у бюджетній сфері;
  • втрати часу через чинення перешкод, зниження ефективності роботи  в цілому;
  • зниження фінансування у виробничі процеси, уповільнення економічного зростання;
  • пониження якості суспільного сервісу;
  • зростання соціальної нерівності;
  • посилення організованої злочинності та ін.
При проведенні трьох державних фінансових аудитів, на Херсонщині досліджено використання коштів на понад третину мільярда гривень.
Від початку року фахівцями Держаудитслужби в області проведено два аудити діяльності суб’єктів господарювання і аудит виконання бюджетної програми.
Загалом завдання з проведення державних фінансових аудитів полягали у встановленні проблемних питань, які впливають на досягнення цілей досліджуваної бюджетної програми, виконання місцевих бюджетів, досягнення високих результатів фінансово-господарської діяльності суб’єктів господарювання.
При цьому досліджено 355,71 млн. грн. Крім того, за результатами контрольних заходів встановлено втрат фінансових ресурсів на суму 32,63 млн. грн., факти неефективного витрачання 6,8 млн. грн..; недоотримання фінансових ресурсів на суму 0,96 млн. грн.. і встановлено резервів на суму 150 тис. грн. За результатами досліджень фахівці надали 25 пропозицій об’єктам аудиту, з яких 23 відтепер враховано.
Завдяки зусиллям аудиторів, отримано економічний ефект від впровадження пропозицій за результатами державних фінансових аудитів (в тому числі проведені за попередні роки) на суму 24,15 млн. грн. з початку року.

Прес-служба Держуправлінняаудитслужби в Херсонській області

 

Категорія ради та інші органи: