«Читати – щоб знати, знати – щоб перемагати!»

Книга... Для одних людей — це скарб неоціненний, для інших — річ, як і тисячі речей повсякденного побуту, для третіх — данина моді, розкіш, додаток до хатнього інтер'єру.
Скільки дивовижних таємниць відкривається нам завдяки книгам. Завдячуючи їм літературні герої завжди поруч з нами, ми пам’ятаємо їх.
Відзначення Всеукраїнського дня бібліотек свідчить про глибоку повагу народу до скарбниць духовних надбань людства. Зібрання інтелектуальних і культурних цінностей української нації підкреслює історичну роль друкованого слова в житті суспільства.
А, щоб впевнитись, що це дійсно так, 01 жовтня 2018 року  завідувач КЗ «Великолепетиська районна дитяча бібліотека» Тетяна Хребтова та бібліотекар Галина Кубатко разом з учнями 4-А класу завітали до учнів комунального закладу «Великолепетиський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів» та провели бібліошоу «Читати – щоб знати, знати – щоб перемагати!».
Під час свята діти мандрували «Книжковим королівством», переглянули відео-сюжет «Дуже треба знати для людини дорогу до бібліотеки».
А щоб юні читачі повністю занурились у прекрасний і чарівний світ бібліотеки, до них завітали літературні герої, які розповіли про роль книги та читання. Читачі зачаровано спостерігали за бібліошоу, адже мода на книги ніколи не мине!

Що мудрості і дива повен.
Гортаєш сторінки чудові,
Світ пізнаєш у рідній мові,
Це Книги, журнали, ігротека,
Разом - ДИТЯЧА БІБЛІОТЕКА!\

 

Категорії статті РДА: