День підприємця України

Щороку в першу неділю вересня відзначається День підприємця України. Це день ініціативних і енергійних людей, які змогли організувати і дати розвинутися своїй справі. Втілиии в життя нові проекти та ідеї, відшукали і міцно зайняли свою позицію в економіці району – це талант і в той же час колосальна праця, гідна підтримки і поваги! Уміння ефективно і грамотно вести свій бізнес – це складна наука, яка вимагає наявності практичного досвіду, здорового глузду та інтуіції.  Цей день традиційно відзначається майже по всій Україні. Відзначив це свято також і наш район.
30 серпня 2018 року працівниками комунального закладу «Великолепетиський районний Будинок культури» проведено святковий концерт до Дня підприємця України. Зі словами привітань до підприємців звернулися: голова районної державної адміністрації Анатолій Віремейчик, голова районної ради Тетяна Верховська та селищний голова Микола Сінькевич. Свої музичні привітання подарували: дитячий вокальний ансамбль «Роксоланочка», Єгор Бойко (керівник Олена Токар), соліст селищного будинку культури Володимир Мікула, Марина Назаренко (керівник Світлана Кокляр), солістки районного Будинку культури Світлана Кокляр, Олена Токар, Дарина Гаврилюк (студентка музичного училища), Софія Жураковська, Даринка  Рабовська (керівник Світлана Кострова), танцювальний колектив «Імпульс» ( керівник Олена Денисенко), вокальний дует районного Будинку культури «Кода» та Руслан Атаєв.
Шановні наші підприємці! Ви обрали для себе по-справжньому важливе і відповідальне заняття, роблячи величезний внесок в забезпечення економічної та соціальної стабільності нашого району. Нехай ваше життя буде сповнене радістю і натхненням!

 

Категорії статті РДА: