День української писемності та мови

Щорічно, 9 листопада в Україні відзначається День української писемності та мови, запроваджений у 1997 році Указом Президента, в якому говориться: «на підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливості ролі української мови в консолідації суспільства постановляю: «Установити в Україні День української писемності та мови, який відзначати щорічно 9 листопада в день вшанування пам’яті Преподобного нестора Літописця».
Тож, 12 листопада 2018 року працівниками комунального закладу «Великолепетиська центральна районна бібліотека ім. О. М. Семашка» спільно з працівниками комунального закладу «Великолепетиська районна дитяча бібліотека» для учнів 8-х класів КЗ «Великолепетиська ОЗЗСО І-ІІІ ступенів» було проведено інтелектуальну гру-конкурс «Із витоків української писемності».
Протягом заходу учні з задоволенням брали участь у різноманітних мовних конкурсах «Мовне асорті», «Граматичний турнір», «Редактор»,  відповідали на питання вікторини та ін. В кінці заходу кожна з команд  отримала грамоти та подарунки для свого класу.