День відкритих дверей у Великолепетиському районному народному краєзнавчому музеї ім. О. І. Ціпко

Міжнародний день музеїв з'явився в календарі у 1977 році. Саме тоді, на черговому засіданні Міжнародної ради музеїв, було прийнято рішення про запровадження в світі цієї культурної події. З 1978 року Міжнародний день музеїв відмічають понад 150 країн. Традиційно вважають, що через зібрання музейних фондів суспільство зберігає історичну культурну спадщину. Збираючи та зберігаючи пам'ятки матеріальної та духовної культури, музеї ведуть велику науково-просвітницьку та освітньо-виховну роботу.
Щорічно, 18 травня музеї багатьох країн світу відкривають свої двері для всіх бажаючих – безкоштовно, готують нові експозиції, тематичні лекції, екскурсії, наукові читання, фестивалі тощо, підкреслюючи цим що музейні заклади є одним із найважливіших інструментів культурного обміну, збагачення культур, досягнення взаєморозуміння, співпраці та миру між людьми.
18 травня 2018 року, з нагоди відзначення Міжнародного дня музеїв, у комунальному закладі «Великолепетиський районний народний краєзнавчий музей ім. О. І. Ціпко» проведено День відкритих дверей. До музею завітали 19 пенсіонерів та 2 працівника Великолепетиського територіального центру соціального обслуговування, для яких було проведено півторагодинну оглядову екскурсію. Цього разу відвідувачі мали змогу знайомились з експозиціями зали «Прадавнє минуле» та з історією Великолепетиського району цього періоду. Учасники заходу висловили сподівання, що невдовзі вони в черговий раз відвідають музей та почергово ознайомляться з експозиціями інших зал музею.
Також, 18 травня 2018 року в малому залі комунального закладу «Великолепетиський районний Будинок культури», в рамках святкування  річниці перемоги у Другій світовій війні, відбулась презентація авторського фільму Миколи Марченка «Великолепетиський внесок у велику Перемогу».