Депутати розглянули проекти питань на чергову сесію

01 червня 2020 року в залі засідань Великолепетиської районної ради відбулося засідання постійної комісії з питань гуманітарної політики, комунальної власності, етики, законності та правопорядку з підготовки питань порядку денного чергової сесії районної ради.
У роботі комісії взяли участь: голова районної ради Тетяна Верховська та заступник голови районної державної адміністрації Олександр Трохименко,
керівники управлінь, відділів районної державної адміністрації, керівники комунальних закладів районної ради.

На засіданні  розглянуто  планові питання:
  • «Про хід виконання районної програми боротьби з  онкологічними захворюваннями на 2019 -2023 роки»;
  • «Про хід виконання районної комплексної програми національно – патріотичного виховання «Дитина – громадянин – патріот Батьківщини» на 2016 – 2021 роки»;
  • «Про хід  виконання районної цільової програми сприяння розвитку громадського суспільства на 2017 - 2020 роки».
  • Крім того, заслухали звіти директорів комунальних установ «Великолепетиський районний народний краєзнавчий музей імені                    О.І. Ціпко», «Великолепетиська дитяча школа мистецтв», «Великолепетиська дитячо – юнацька спортивна школа», «Великолепетиський міжшкільний навчально – виробничий комбінат», «Князегригорівський заклад загальної середньої освіти   І-ІІІ ступенів» Великолепетиської районної ради Херсонської області.
Обговорили граничну чисельність комунального підприємства «Великолепетиська центральна районна лікарня» і можливу оптимізацію та зміну  істотних умов праці комунальної установи «Великолепетиський районний центр по обслуговуванню закладів освіти» Великолепетиської районної ради Херсонської області.
Також розглянули внесення змін до районних програм:
  • «Про програму проведення у районі приписки, призову громадян на строкову військову службу, виконання мобілізаційних завдань та заходів щодо залучення на військову службу за контрактом до лав Збройних Сил України у 2017 - 2020 роках;
  •  «Про районну програму соціального захисту людей похилого віку, осіб з інвалідністю та підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності і протидії торгівлі людьми на 2020 – 2023 роки».
Внесли доповнення до тарифів на платні медичні послуги,  надали згоду на списання частини огорожі комунальному підприємству «Великолепетиська центральна районна лікарня» та згоду на передачу циркуляційного насоса для Рубанівської амбулаторії.
Погодились з проектом рішення про укладання контракту з директором комунального закладу «Князегригорівський заклад загальної середньої освіти    І-ІІІ ступенів» Великолепетиської районної ради Херсонської області    Мітяєвою Н.І., дійшли висновку про надання згоди на передачу матеріальних цінностей з балансу КП «Великолепетиський ЦПМСД на баланс Рубанівської сільської ради, на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища Великолепетиського району Рубанівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини та передачу у спільну власність територіальних громад сіл, селища Великолепетиського району у комунальну власність Рубанівської сільської ради Рубанівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.
Крім того розглянули питання про зняття з контролю деяких рішень районної ради у яких  закінчився термін дії.
В результаті обговорень депутати погодилися з пропозиціями щодо порядку денного LХ сесії районної ради VII скликання та з відповідними проектами рішень.