Державна програма енергоефективності «Ощадний дiм» від Ощадбанку

Ощадбанком поновлено кредитування врамках Державної програми енергоефективності з надання «теплих» кредитів на придбання енергозберігаючих матеріалів та «негазових» котлів з відшкодуванням частини суми кредиту.
Разом з кредитуванням в рамках Державної програми енергоефективності, Ощадбанк і надалі кредитує населення на купівлю енергозберігаючих матеріалів та «негазових» котлів в рамках діючих програм банку та регіональних компенсаційних програм.
Для отримання більшдетальної інформації просимо звертатись до відділень банку або Контакт-центру.

1. Бережіть тепло та гроші
  • На придбання котла з використанням будь-яких видів палива та енергії (крім природного газу та електроенергії) з відшкодуванням від 20% до 35% суми кредиту (максимум 12 тис. грн.).
  • На придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів з відшкодуванням 35% суми кредиту (максимум 14 тис.грн.).
  1. Умови кредитування
Сума кредиту – від 1 000 до 50 000 грн.
Початковий внесок – від 10 % вартості товару.
Cтрок – до 3 років.
Процентна ставка – 17,99 % річних.
Разова комісія – 4,3 % від суми кредиту

1. Необхідні документи
  • паспорт
  • податковий номер
  • документ про отримані доходи за 6 місяців
  • рахунок-фактура на товар

Розмір відшкодування становить 20% або 35% (для осіб, яким призначено субсидію), максимум 12 000 грн. від суми кредиту при придбанні:

• котла з використанням будь-яких видів палива та енергії (крім природного газу та електроенергії) та відповідного додаткового обладнання і матеріалів до нього.
Розмір відшкодування становить 35% (максимум 14 000 грн.) від суми кредиту при придбанні енергоефективного обладнання та/або матеріалів, до яких належать:
для одно- та двоквартирних житлових будинків:
  • радіатори водяної системи опалення, регулятори температури повітря (в тому числі автоматичні), та відповідне додаткове обладнання і матеріали до них;
  • рекуператори теплоти вентиляційного повітря та відповідне додаткове обладнання і матеріали до них;
  • теплонасосна система для водяної системи опалення та/або гарячого водопостачання та відповідне додаткове обладнання і матеріали до неї;
  • система сонячного теплопостачання та/або гарячого водопостачання та відповідне додаткове обладнання і матеріали до неї;
  • вузли обліку води (гарячої, холодної), зокрема засоби вимірювальної техніки (приладів обліку, лічильників) та відповідне додаткове обладнання і матеріали до них;
  • багатозонні (багатотарифні) прилади обліку електричної енергії (лічильники активної електричної енергії) та відповідне додаткове обладнання і матеріали до них;
  • обладнання і матеріали для проведення робіт з теплоізоляції (термомодернізації) зовнішніх стін, підвальних приміщень, горищ, покрівель та фундаментів;
  • світлопрозорі конструкції з енергозберігаючим склом (крім однокамерних), у тому числі вікна та балконні двері, та відповідне додаткове обладнання і матеріали до них.
Приклад економії населення за рахунок програми
  • при купівлі обладнання/матеріалів
  • вартість товару - 20000 грн.
  • сума кредиту – 18000 грн.
  • сума відшкодування – 3600 грн.
  • сума процентів за 3 роки – 4601 грн.
  • економія на сплаті процентів при отриманні відшкодування - до 2196 грн».
  • при купівлі обладнання/матеріалів
  • вартість товару - 20000 грн.
  • сума кредиту – 18000 грн.
  • сума відшкодування – 6300 грн.
  • сума процентів за 3 роки – 3301 грн.
  • економія на сплаті процентів при отриманні відшкодування - до 3497 грн».

Додаткова інформація за посиланням: https://www.oschadbank.ua/ua/private/loans/oschad_home/