Діалог з представниками бізнесу

Одним із стратегічних напрямків роботи Міністерства доходів і зборів України сьогодні є розбудова відвертого та конструктивного діалогу з представниками бізнесу.
З цією метою 12 грудня 2013 року в приміщенні Великолепетиського ринку  за сприянням директора ринку Миколи Сінькевича було проведено семінар-нараду з фізичними особами-підприємцями та громадянами.
Розпочала семінар заступник начальника-начальник Великолепетиського відділення Каховської ОДПІ Світлана Маленда, яка розповіла про новації у законодавстві, що відбувалися зі створенням Міністерства доходів і зборів України.

Усі законодавчі ініціативи Міндоходів приймаються для розвитку підприємництва в країні, задоволення інтересів бізнесу та громадськості, створення умов для сервісного обслуговування платників податків на основі партнерських відносин.

Присутніх було інформовано щодо змін в Податковому законодавстві та з питань адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, адже з 01 жовтня 2013 року Міністерством доходів і зборів України здійснюється адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ), приймаються та обробляються звіти про суми нарахованого єдиного внеску.
Надано роз’яснення щодо заключення договорів на добровільне державне соціальне страхування з метою отримання стажу для нарахування пенсій, акцентовано увагу на подання звітності засобами електронного зв’язку, яка на сьогодні є безкоштовною для всіх суб’єктів господарювання.
Начальник управління Пенсійного Фонду України у Великолепетиському районі Тетяна Верховська надала роз’яснення про пенсійне забезпечення, проінформувала присутніх про підвищення пенсійних виплат, що виплачуватимуться з грудня поточного року, та про те, як можна додати необхідні для страхового стажу роки за допомогою сплати добровільних внесків.
Під час наради відбувся діалог з представниками бізнесу – фізичними особами-підприємцями, які здійснюють свою діяльність на ринку смт Велика Лепетиха. Учасникам семінар-наради було висловлено подяку за активну життєву позицію, взаєморозуміння та прозорість у висловленні своїх позицій.
 

Категорія ради та інші органи: