Для працівників закладів культури проведено годину спілкування

На виконання соціальних ініціатив Президента України В. Ф. Януковича щодо підвищення рівня життя сільського населення 30 січня 2014 року у читальному залі Великолепетиської центральної районної бібліотеки ім. О. М. Семашко проведено годину спілкування для працівників закладів культури «Концепція розвитку та витрат».
Темою обговорення стало питання суспільних відносин, на основі яких формується рівень життя сільського населення, споживання ним особистих і суспільних благ, його взаємозв’язок із загальним соціально-економічним розвитком країни, зайнятістю населення, розвитком сільського господарства, зокрема особистих селянських господарств, системою ціноутворення на продукцію сільського господарства та продовольчі товари, розвитком соціальної інфраструктури села та іншими чинниками.
У ході заходу порушено питання умов розвитку занепадаючих сільських населених пунктів, які не здатні забезпечити підвищення рівня життя населення власними силами, питання вироблення нових підходів щодо забезпечення комплексного розвитку сільських територій, формування ефективної зайнятості сільського населення та збільшення його доходів, розвиток соціальної інфраструктури, реалізація природоохоронних заходів, питання «сухого» розрахунку сімейного бюджету, з чого складається сімейний бюджет та яким чином потрібно економно витрачати гроші, але при цьому не економити на якості свого життя.