До уваги громадян!

Великолепетиський РС та 3 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Херсонській області попереджає громадян про заборону спалювання стерні та сухої рослинності. За такі порушення передбачена адміністративна відповідальність.
Господарювання громадян на городах, подвір’ях, прилеглих територіях, нажаль, часто завершується спалюванням залишків листя, сухої трави, різного сміття, що може перерости у неконтрольоване горіння, загрожувати знищенню будівель та споруд житлового сектору. У такому випадку добрі наміри при наведенні чистоти і порядку можуть мати згубні наслідки для довкілля і здоров’я людей.
Окремо звертаємося до громадян та керівників сільгосппідприємств та організацій, фермерів та власників приватних господарств з проханням не допустити спалювання стерні і використовувати сучасні методи її прибирання! Дотримуйтесь вимог правил пожежної безпеки під час зберігання зібраного врожаю. Адже незначне займання може спричинити виникнення масштабної пожежі та, як наслідок, призвести до значних матеріальних збитків, а іноді й людських жертв. Дбайте про стан навколишнього середовища! Адже знищення стерні – це, водночас, знищення флори і фауни району.