До уваги отримувачів пільг!

Управління праці та соціального захисту населення Великолепетиської районної державної адміністрації повідомляє, що з 1 листопада 2017 року буде розпочато перереєстрацію документів для надання пільг на 2018 рік, яка триватиме до 15 грудня 2017 року. Для багатодітних сімей перереєстрація відбудеться з 1 січня 2018 року до 31 січня 2018 року.
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04 червня 2015 року № 389 «Про затвердження Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї», пільга надається за умови, що середньомісячний сукупний дохід сім′ї пільговика в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу. Пільговик має право на отримання пільг протягом дванадцяти місяців з місяця визначення відповідного права.

Слід враховувати, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27.04.2016 року № 319 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», яка набрала чинності 30 квітня 2016 року, при оплаті житлово-комунальних послуг громадяни можуть користуватись лише однією з передбачених державою соціальних гарантій – або пільгою, або субсидією.
Для перереєстрації пільг необхідно надати до управління праці та соціального захисту населення довідку про склад сім′ї, копії квитанцій на електроенергію та водопостачання таким категоріям громадян:
-       учасникам війни;
-       дітям війни;
-       жертвам нацистських переслідувань;
-       пенсіонерам, які раніше працювали педагогічними, медичними і фармацевтичними  працівниками, та працівниками культури (при собі мати трудову книжку).
Багатодітним сім′ям, крім зазначених документів, слід надати також довідку про доходи або документи, що підтверджують відсутність доходів.
У разі неподання до управління праці та соціального захисту населення документів, надання пільги буде припинено.
      Автоматично, без звернення заявників та без врахування доходу сім′ї пільги будуть перераховані:
      -  інвалідам війни;
      - учасникам бойових дій, в тому числі учасникам АТО;
      - членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни;
      - постраждалим особам внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 та 2 категорій;
      - ветеранам військової служби та органів внутрішніх справ, ветеранам Національної 
        поліції, їх вдовам;
      - реабілітованим особам;
      - інвалідам військової служби.
У разі оформлення житлової субсидії, громадянам, які мають право на автоматичний перерахунок пільг, з метою уникнення переплати, необхідно повідомити управління праці та соціального захисту населення.
За додатковою інформацією звертатися до управління праці та соціального захисту населення Великолепетиської районної державної адміністрації за адресою: вул. Соборна, 6, каб. 10, тел. 2-12-68, 2-22-88.

Категорії статті РДА: