До уваги отримувачів пільг!

Управління праці та соціального захисту населення Великолепетиської районної державної адміністрації повідомляє, що з 1 грудня 2018 року буде розпочато перереєстрацію документів для надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, отримання адресної грошової допомоги на придбання твердого палива та скрапленого газу на 2019 рік. Для багатодітних сімей перереєстрація пільг відбудеться з 1 січня 2019 року.
У зв’язку з прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 04 червня 2015 року № 389 «Про затвердження Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї», пільга надається за умови, що середньомісячний сукупний дохід сім′ї пільговика в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу.
Слід враховувати, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 27.04.2016 року № 319 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», яка набрала чинності 30 квітня 2016 року, при оплаті житлово-комунальних послуг громадяни можуть користуватись лише однією з передбачених державою соціальних гарантій – або пільгою, або субсидією.
Для перереєстрації пільг необхідно надати до управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації довідку про склад сім′ї, довідку про отриманий розмір пенсії за період з 01 липня 2018 року по 31 грудня 2018 року, копії квитанцій на електроенергію та водопостачання таким категоріям громадян:
  • учасникам війни;
  • дітям війни;
  • жертвам нацистських переслідувань;
  • пенсіонерам, які раніше працювали педагогічними, медичними і фармацевтичними  працівниками, та працівниками культури (при собі мати трудову книжку).
Багатодітним сім′ям, крім довідки про склад сім′ї та копії квитанцій на електроенергію та водопостачання, слід надати також довідки про доходи всіх членів сім'ї або документи, що підтверджують відсутність доходів.
У разі неподання до управління праці та соціального захисту населення документів, надання пільг буде припинено.
      Автоматично, без звернення заявників та без врахування доходу сім′ї пільги будуть перераховані:
      -  інвалідам війни;
      - учасникам бойових дій, в тому числі учасникам АТО;
      - членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни;
      - постраждалим особам внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 та 2 категорій;
      - ветеранам військової служби та органів внутрішніх справ, ветеранам Національної
        поліції, їх вдовам;
      - реабілітованим особам;
      - інвалідам військової служби.
У разі оформлення житлової субсидії, громадянам, які мають право на автоматичний перерахунок пільг, з метою уникнення переплати, необхідно повідомити управління праці та соціального захисту населення.
За додатковою інформацією звертатися до управління праці та соціального захисту населення Великолепетиської районної державної адміністрації                       (вул. Соборна, 6), каб. 10, тел. 2-12-68, 2-22-88.
Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації.