До уваги отримувачів пільг та житлової субсидії!

Управління праці та соціального захисту населення Великолепетиської районної державної адміністрації повідомляє, що згідно змін до постанови Кабінету Міністрів України № 409 від 06 серпня 2014 року «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2018 року № 1176, з 01 травня 2019 року змінюються соціальні нормативи, в межах яких держава надає громадянам пільги або субсидії на оплату житлово-комунальних послуг.
Так, з 01 травня 2019 року норма споживання за користування послугами з централізованого постачання холодної води та водовідведення складає 3,6 куб. метри на одну особу на місяць (до 01 травня норма складала 4 куб. метри). У разі відсутності приладів обліку холодної води, нарахування плати за користування послугами з централізованого водопостачання здійснюється виробниками такої послуги згідно із соціальними стандартами, встановленими вищезазначеною постановою.
За додатковою інформацією можна звертатися до управління праці та соціального захисту населення Великолепетиської районної державної адміністрації за адресою: вул. Соборна, 6, тел.: 2-12-68, 2-22-88.