ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ АТО

ДП «Південь-Курорт-Сервіс» на базі санаторію «Орізонт» - реабілітаційний, санаторно-курортний заклад для ветеранів та учасників антитерористичної операції, інвалідів з наслідками травм та захворювання хребта і спинного мозку розпочинає свою роботу з 18 квітня 2017 року. Установа знаходиться в екологічно-чистому куточку України біля Чорного моря за адресою вул. Гагаріна, 1 а, смт Сергіївка, Белгород-Дністровський район, Одеська область, Україна. Поєднання морського та степового клімату з особливостями лісопаркової зони створюють найсприятливіші для відпочинку і оздоровлення умови.
Реабілітаційною установою надаються послуги з психологічної реабілітації, які включають, проведення індивідуальних та групових зустрічей з досвідченими психологами у функції яких входить психологічна просвіта та консультування, тренінги, моделювання поведінки, виїзні автобусні екскурсії до історико-культурних пам’яток Білгород, Дністровська фортеця, історико-архітектурна пам'ятка, спортивно-оздоровчі заходи зокрема безоплатне відвідування басейну (гідрокінезотерапія), освітньо-пізнавальні та релаксаційні заходи, концерти, вистави, кіно, користування бібліотекою тощо.

Зазначені послуги надаються залежно від індивідуальних побажань учасника антитерористичної операції. Без додаткових витрат для учасника антитерористичної операції реабілітаційна установа надає послуги з фізичного відновлення, прийом лікувальних мінеральних вод, фіто чай, різноманітні ванни, гідрокінезотерапія, грязелікування, фізіопроцедури, магнітотерапія, лазеротерапія, лікувальна фізкультура, масаж, ароматерапія.
Для отримання путівки в цьому році необхідно:
Стати на облік до управління праці та соціального захисту населення та подати наступні документи:
1. заяву;
2. медичну довідку лікувальної установи за формою № 070/о;
3. копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;
4. документ, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.
За більш детальною інформацією звертатися до управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації кабінет № 8, або за телефоном 2 12 68.

 

Категорії статті РДА: